HM36-13116R0LFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6UH 10A 4.92 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM36-13116R0LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM36-13116R0LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 6UH 10A 4.92 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4238 pcs Φύλλο δεδομένων HM36-13116R0LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0504 (1311 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.516" L x 0.441" W (13.10mm x 11.20mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 6µH Shielded Inductor 10A 4.92 mOhm Max 0504 (1210 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 4.92 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 10A