MLF1005LR18K
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005LR18K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 180NH 120MA 760 MOHM
Φύλλα δεδομένων: MLF1005LR18K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF1005LR18K
Αριθμός εξαρτήματος MLF1005LR18K Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 180NH 120MA 760 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 515453 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1005LR18K.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 25MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 445-6210-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 320MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Shielded Multilayer Inductor 120mA 760 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 760 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 120mA Τρέχουσες - Κορεσμός -