MLF1005LR15K
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005LR15K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150NH 130MA 630 MOHM
Φύλλα δεδομένων: MLF1005LR15K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF1005LR15K
Αριθμός εξαρτήματος MLF1005LR15K Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150NH 130MA 630 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 619112 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1005LR15K.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 25MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 445-6209-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 350MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Shielded Multilayer Inductor 130mA 630 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 630 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 130mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MLF1005LR10KT
MLF1005LR10KT
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 100NH 150MA 510 MOHM
Κατεβάστε: MLF1005LR10KT.pdf
RFQ
MLF1005LR15KT
MLF1005LR15KT