CDMC8D28NP-1R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDMC8D28NP-1R2MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH 12.9A 7 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDMC8D28NP-1R2MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDMC8D28NP-1R2MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 12.9A 7 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93315 pcs Φύλλο δεδομένων CDMC8D28NP-1R2MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" L x 0.335" W (9.50mm x 8.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDMC8D28
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1618-2
CDMC8D28NP1R2MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Composite Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 1.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Shielded Inductor 12.9A 7 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 7 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 12.9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 12.2A