CDMC6D28NP-4R7MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDMC6D28NP-4R7MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 3.7A 46.4 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDMC6D28NP-4R7MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDMC6D28NP-4R7MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 3.7A 46.4 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 154669 pcs Φύλλο δεδομένων CDMC6D28NP-4R7MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.256" W (7.25mm x 6.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDMC6D28
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1571-2
CDMC6D28NP4R7MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Composite Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Inductor 3.7A 46.4 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 46.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.7A
Τρέχουσες - Κορεσμός 4.3A