CDMC6D28NP-3R3MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDMC6D28NP-3R3MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 4.9A 30.6 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDMC6D28NP-3R3MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDMC6D28NP-3R3MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 4.9A 30.6 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63644 pcs Φύλλο δεδομένων CDMC6D28NP-3R3MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.256" W (7.25mm x 6.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDMC6D28
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1570-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Composite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Inductor 4.9A 30.6 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 30.6 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.9A Τρέχουσες - Κορεσμός 5A