0630CDMCDDS-2R0MC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2UH
Φύλλα δεδομένων: 0630CDMCDDS-2R0MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0630CDMCDDS-2R0MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2UH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159094 pcs Φύλλο δεδομένων 0630CDMCDDS-2R0MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Αλλα ονόματα 0630CDMCDDS-2R0MC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2µH Shielded Molded Inductor Nonstandard