0630CDMCDDS-1R0MC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 14.4A 7.4 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 0630CDMCDDS-1R0MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0630CDMCDDS-1R0MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1UH 14.4A 7.4 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179675 pcs Φύλλο δεδομένων 0630CDMCDDS-1R0MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Αλλα ονόματα 0630CDMCDDS-1R0MC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Molded Inductor 14.4A 7.4 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 7.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 14.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 16.5A