0630CDMCDDS-1R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH
Φύλλα δεδομένων: 0630CDMCDDS-1R2MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0630CDMCDDS-1R2MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 134165 pcs Φύλλο δεδομένων 0630CDMCDDS-1R2MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 0630CDMC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-2477-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Shielded Molded Inductor Nonstandard