RBB50DYFR
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RBB50DYFR
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Φύλλα δεδομένων: 1.RBB50DYFR.pdf2.RBB50DYFR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RBB50DYFR
Αριθμός εξαρτήματος RBB50DYFR Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5222 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RBB50DYFR.pdf2.RBB50DYFR.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 50
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS)
Γένος Female φλάντζα Χαρακτηριστικό -
Χαρακτηριστικά Board Lock Επικοινωνία Τύπος Cantilever
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα Black
Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge Πάχος κάρτας 0.062" (1.57mm)