RBB50DYHD
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RBB50DYHD
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Φύλλα δεδομένων: 1.RBB50DYHD.pdf2.RBB50DYHD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RBB50DYHD
Αριθμός εξαρτήματος RBB50DYHD Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8074 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RBB50DYHD.pdf2.RBB50DYHD.pdf
Λήξη Solder, Staggered Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 50
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS)
Γένος Female φλάντζα Χαρακτηριστικό Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Τύπος Cantilever
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα Black
Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge Πάχος κάρτας 0.062" (1.57mm)