RBB50DHRR
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RBB50DHRR
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Φύλλα δεδομένων: 1.RBB50DHRR.pdf2.RBB50DHRR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RBB50DHRR
Αριθμός εξαρτήματος RBB50DHRR Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5611 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RBB50DHRR.pdf2.RBB50DHRR.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 50
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Straddle Mount
Γένος Female φλάντζα Χαρακτηριστικό -
Χαρακτηριστικά Board Lock, Card Extender Επικοινωνία Τύπος Hairpin Bellows
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα Black
Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge Πάχος κάρτας 0.062" (1.57mm)