UTVD40A35PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTVD40A35PN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 35POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: UTVD40A35PN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 592 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 592 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTVD40A35PN
Αριθμός εξαρτήματος UTVD40A35PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 35POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 592 pcs Φύλλο δεδομένων UTVD40A35PN.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 40-A35
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Σειρά Trim Trio® UTV Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SOU1278 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός θέσεων 35
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress IP67/68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 35 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Stainless Steel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 2.933" (74.50mm)