UTVD36A22SN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 22POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: UTVD36A22SN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTVD36A22SN
Αριθμός εξαρτήματος UTVD36A22SN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 22POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5873 pcs Φύλλο δεδομένων UTVD36A22SN.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 36-A22
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Σειρά Trim Trio® UTV Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός θέσεων 22 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress IP67/68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 22 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Stainless Steel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 2.630" (66.80mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 12
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UTVD24-10PN
UTVD24-10PN
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 7POS INLINE
Σε απόθεμα: 1072 pcs
Κατεβάστε: UTVD24-10PN.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 37POS INLINE