UTVD32A13PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 13POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: UTVD32A13PN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 699 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTVD32A13PN
Αριθμός εξαρτήματος UTVD32A13PN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 13POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 699 pcs Φύλλο δεδομένων UTVD32A13PN.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 32-A13
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Σειρά Trim Trio® UTV Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός θέσεων 13 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress IP67/68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Stainless Steel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 2.441" (62.00mm)