UTG116-19S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTG116-19S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN RCP HSG FMALE 19POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: UTG116-19S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTG116-19S
Αριθμός εξαρτήματος UTG116-19S Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCP HSG FMALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14638 pcs Φύλλο δεδομένων UTG116-19S.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-19
Shell Material Polyester, Glass Filled Shell Finish -
Σειρά Trim Trio® UTG Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SOU1100
UTG11619S
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic, Glass Filled Προστασία Ingress -
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Black, Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -