UTG114-12S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTG114-12S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN RCP HSG FMALE 12POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: UTG114-12S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTG114-12S
Αριθμός εξαρτήματος UTG114-12S Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCP HSG FMALE 12POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17047 pcs Φύλλο δεδομένων UTG114-12S.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-12
Shell Material Polyester, Glass Filled Shell Finish -
Σειρά Trim Trio® UTG Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SOU1098
UTG11412S
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 12
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic, Glass Filled Προστασία Ingress -
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Black, Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης - Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UTG1128P
UTG1128P
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 8POS INLINE
Σε απόθεμα: 12880 pcs
Κατεβάστε: UTG1128P.pdf
RFQ
UTG11412SH
UTG11412SH