UTG114-12P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTG114-12P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG MALE 12POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: UTG114-12P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTG114-12P
Αριθμός εξαρτήματος UTG114-12P Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSG MALE 12POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15094 pcs Φύλλο δεδομένων UTG114-12P.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-12
Shell Material Polyester, Glass Filled Shell Finish -
Σειρά Trim Trio® UTG Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SOU1099
UTG11412P
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 12
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black, Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)