| Αριθμός εξαρτήματος | D38999/26WF11PB | Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 2272 pcs | Φύλλο δεδομένων | D38999/26WF11PB.pdf |
| Αξιολόγηση τάσης | - | Λήξη | Crimp |
| θωράκιση | Shielded | Shell Μέγεθος, MIL | F |
| Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 19-11 | Shell Material | Aluminum |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium | Σειρά | Military, MIL-DTL-38999 Series III |
| Συσκευασία | Bulk | Αλλα ονόματα | D3899926WF11PB SD38999/26WF11PB |
| Προσανατολισμός | B | Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 175°C |
| Αριθμός θέσεων | 11 | τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| τοποθέτηση Χαρακτηριστικό | - | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 1 Weeks |
| Προστασία Ingress | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Χαρακτηριστικά | Coupling Nut |
| στερέωσης Τύπος | Threaded | Λεπτομερής περιγραφή | 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 13A | Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |