D38999/26WF11PAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WF11PAL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 2125 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SD38999/26WF11PAL Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 11
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 1 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.516" (38.51mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WF11PBL
D38999/26WF11PBL
Σε απόθεμα: 2403 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26WF11PB-LC
D38999/26WF11PB-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Κατεβάστε: D38999/26WF11PB-LC.pdf
RFQ
D38999/26WF11PA-LC
D38999/26WF11PA-LC
Κατεβάστε: D38999/26WF11PA-LC.pdf
D38999/26WF11PA-USSB4
D38999/26WF11PA-USSB4
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 806 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WF11PA-USSB4.pdf
D38999/26WF11PA
D38999/26WF11PA
Περιγραφή: CONN PLUG 11 POS STRAIGHT W/PINS
Κατεβάστε: D38999/26WF11PA.pdf
Κατεβάστε: D38999/26WF11PA.pdf
D38999/26WF11PB
D38999/26WF11PB
Κατεβάστε: D38999/26WF11PB.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Κατεβάστε: D38999/26WF11PB.pdf
D38999/26WF11PA-LC
D38999/26WF11PA-LC
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών