D38999/26WF11PA-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Φύλλα δεδομένων: D38999/26WF11PA-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WF11PA-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2748 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26WF11PA-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish F Shell Finish Aluminum Alloy
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DD38999/26WF11PA-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 11
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WF11PA-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 19-11 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.520" (38.61mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Chromate over Cadmium Επικοινωνήστε με το σχήμα Plastic
Επικοινωνία Υλικό A Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WF11JN-LC
D38999/26WF11JN-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Σε απόθεμα: 2081 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WF11JN-LC.pdf
RFQ
D38999/26WF11PA
D38999/26WF11PA
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 2044 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WF11PA.pdf
RFQ
D38999/26WF11PAL
D38999/26WF11PAL
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Κατεβάστε:
D38999/26WF11PA-LC
D38999/26WF11PA-LC