8D521Z16PA-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.8D521Z16PA-LC.pdf2.8D521Z16PA-LC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 915 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 915 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D521Z16PA-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8D521Z16PA-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 915 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D521Z16PA-LC.pdf2.8D521Z16PA-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-10235 Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 16
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Black
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Black Zinc Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.642" (41.71mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp