8D521Z11SN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.8D521Z11SN-LC.pdf2.8D521Z11SN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D521Z11SN-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8D521Z11SN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1563 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D521Z11SN-LC.pdf2.8D521Z11SN-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-11
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-10229 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 11
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Black
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Black Zinc Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.642" (41.71mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp