8D521Z16SN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.8D521Z16SN-LC.pdf2.8D521Z16SN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8D521Z16SN-LC
Αριθμός εξαρτήματος 8D521Z16SN-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1623 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8D521Z16SN-LC.pdf2.8D521Z16SN-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-10241 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 16
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Black
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Black Zinc Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.642" (41.71mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8D521Z16SA-LC
8D521Z16SA-LC