STF20150C
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
STF20150C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: STF20150C
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
Φύλλα δεδομένων: STF20150C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του STF20150C
Αριθμός εξαρτήματος STF20150C Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164153 pcs Φύλλο δεδομένων STF20150C.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Αλλα ονόματα 1655-1286
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 150µA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) -