STF202-22T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FILTER RC(PI) 22 OHM/68PF SMD
Φύλλα δεδομένων: STF202-22T1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του STF202-22T1
Αριθμός εξαρτήματος STF202-22T1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5560 pcs Φύλλο δεδομένων STF202-22T1.pdf
Τάση - Ονομαστική - Αξίες R = 22 Ohms, C = 68pF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία RC (Pi)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" L x 0.059" W (3.00mm x 1.50mm) Σειρά STF202-22
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) 22 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74, SOT-457 Αλλα ονόματα STF202-22T1OS
STF202-22T1OS-ND
STF202-22T1OSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος 0.043" (1.09mm)
φίλτρο Σειρά 2nd Προστασία ESD Yes
Λεπτομερής περιγραφή RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 22 Ohms, C = 68pF SC-74, SOT-457 Κέντρο / αποκοπής συχνότητας -