STF20120C
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
STF20120C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: STF20120C
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V ITO220
Φύλλα δεδομένων: STF20120C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του STF20120C
Αριθμός εξαρτήματος STF20120C Κατασκευαστής Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V ITO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 153540 pcs Φύλλο δεδομένων STF20120C.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 120V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ITO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Αλλα ονόματα 1655-1284
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 700µA @ 120V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) -