SI-B8R152560WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8R152560WW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samsung Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος LED MOD LTM562BG2 COOL WHT STRIP
Φύλλα δεδομένων: SI-B8R152560WW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8R152560WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 18252 pcs Φύλλο δεδομένων SI-B8R152560WW.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 24.8V
Οπτική γωνία 115° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 50°C Μέγεθος / Διαστάσεις 560.00mm L x 18.00mm W
Σειρά LT-M562B_G2 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 1510-1330 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 148 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Flat
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 4.40mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 2200 lm (Typ) Χαρακτηριστικά With Connector
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-M562B_G2 White, Cool Linear Light Strip Τρέχουσες - Test 600mA
Τρέχουσες - Max 720mA Διαμόρφωση Linear Light Strip