SI-B8R151560WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8R151560WW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samsung Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος LED 5000K 80CRI LM561B
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8R151560WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5518 pcs Φύλλο δεδομένων
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 24.7V
Οπτική γωνία 115° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 50°C Μέγεθος / Διαστάσεις 560.00mm L x 18.00mm W
Σειρά LT-M562B Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 1510-1107 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 142 lm/W Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) -
Τύπος φακού Flat Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 5.80mm Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 2100 lm (Typ)
Τρέχουσες - Test 600mA Τρέχουσες - Max 600mA