SI-B8R171550WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8R171550WW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samsung Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος LED 5000K 80CRI LM561B
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SI-B8R171550WW Κατασκευαστής Samsung Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 8060 pcs Φύλλο δεδομένων
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 24V
Οπτική γωνία 115° Τύπος LED Module
Θερμοκρασία - Δοκιμή 50°C Μέγεθος / Διαστάσεις 550.00mm L x 18.00mm W
Σειρά LT-M552C Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 1510-1108 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 151 lm/W Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) -
Τύπος φακού Flat Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 5.80mm Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 2530 lm (Typ)
Τρέχουσες - Test 700mA Τρέχουσες - Max 900mA