16MU335MB33225
RubyconRubycon
16MU335MB33225 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
Φύλλα δεδομένων: 16MU335MB33225.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 16MU335MB33225 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33393 pcs Φύλλο δεδομένων 16MU335MB33225.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 16V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 1189-2517-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering