16MU475MC14532
RubyconRubycon
16MU475MC14532 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812
Φύλλα δεδομένων: 16MU475MC14532.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 16MU475MC14532 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28484 pcs Φύλλο δεδομένων 16MU475MC14532.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 16V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 1189-2518-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering