16MU226M5750
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220
Φύλλα δεδομένων: 16MU226M5750.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 16MU226M5750
Αριθμός εξαρτήματος 16MU226M5750 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12332 pcs Φύλλο δεδομένων 16MU226M5750.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Ανοχή 22µF
Λήξη - Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα DC Link, DC Filtering Πόλωση 2220 (5750 Metric)
Άλλα ονόματα 16MU2205750X
16MU2205750X-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16MU226M5750
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 22µF ±20% Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% διηλεκτρική Διάμετρος Acrylic, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220 Τρέχουσες - Διαρροή 16V