100MU152MA13216
RubyconRubycon
100MU152MA13216 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1500PF 20% 100VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: 100MU152MA13216.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 100MU152MA13216 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 1500PF 20% 100VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51995 pcs Φύλλο δεδομένων 100MU152MA13216.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 100MU0.001503216X
100MU0.001503216X-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1500pF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές DC Link, DC Filtering