100MU103M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.01UF 20% 100VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: 100MU103M3216.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 100MU103M3216
Αριθμός εξαρτήματος 100MU103M3216 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.01UF 20% 100VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4228 pcs Φύλλο δεδομένων 100MU103M3216.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 10000pF