100MU104M3225X
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 100MU104M3225X Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4393 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά PMLCAP®, MU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 0.1µF