P1168.474NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1168.474NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470UH 570MA 1.403 OHM
Φύλλα δεδομένων: P1168.474NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1168.474NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1168.474NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 470UH 570MA 1.403 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79791 pcs Φύλλο δεδομένων P1168.474NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.4MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 470µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 1.403 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.403 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 570mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 570mA