P1168.682NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1168.682NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 4.6A 22 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: P1168.682NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1168.682NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1168.682NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 4.6A 22 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61550 pcs Φύλλο δεδομένων P1168.682NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 27MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 4.6A 22 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 22 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.6A
Τρέχουσες - Κορεσμός 5.2A