P1168.394NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1168.394NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 390UH 620MA 1.087 OHM
Φύλλα δεδομένων: P1168.394NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1168.394NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1168.394NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 390UH 620MA 1.087 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4882 pcs Φύλλο δεδομένων P1168.394NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 390µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.6MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 390µH Shielded Wirewound Inductor 620mA 1.087 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.087 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 620mA Τρέχουσες - Κορεσμός 620mA