LP28-215B116
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: LP28-215B116.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP28-215B116
Αριθμός εξαρτήματος LP28-215B116 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4579 pcs Φύλλο δεδομένων LP28-215B116.pdf
Βάρος 0.438 lb (198.67g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 14V, Series 28V
Τάσης - Πρωτοβάθμια - Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Semi-Toroidal Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 47.63mm L x 39.67mm W Σειρά Low Profile Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 6 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 21.59mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 430mA, Series 215mA