LP273M016H7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP273M016H7P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LP273M016H7P3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP273M016H7P3
Αριθμός εξαρτήματος LP273M016H7P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5889 pcs Φύλλο δεδομένων LP273M016H7P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά LP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.27A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.697A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 27000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 25 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 27000µF εφαρμογές General Purpose