LP272M100H7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP272M100H7P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LP272M100H7P3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP272M100H7P3
Αριθμός εξαρτήματος LP272M100H7P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5436 pcs Φύλλο δεδομένων LP272M100H7P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά LP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.32A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.784A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 92 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 92 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 2700µF εφαρμογές General Purpose