2249-K-480
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY BNC PLUG RG174 40'
Φύλλα δεδομένων: 2249-K-480.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2249-K-480
Αριθμός εξαρτήματος 2249-K-480 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 1719 pcs Φύλλο δεδομένων 2249-K-480.pdf
Στυλ BNC to BNC Σειρά -
Αλλα ονόματα 1932248
2249-K-480-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 480.0" (12.2m) 40.0' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-174 480.0" (12.2m) 40.0'