2249-K-300
Pomona ElectronicsPomona Electronics
2249-K-300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY BNC PLUG RG174 25'
Φύλλα δεδομένων: 2249-K-300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2249-K-300
Αριθμός εξαρτήματος 2249-K-300 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 2221 pcs Φύλλο δεδομένων 2249-K-300.pdf
Στυλ BNC to BNC Σειρά -
Αλλα ονόματα 1932180
2249-K-300-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 300.0" (7.6m) 25.0' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-174 300.0" (7.6m) 25.0'