2249-K-600
Pomona ElectronicsPomona Electronics
2249-K-600 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY BNC PLUG RG174 50'
Φύλλα δεδομένων: 2249-K-600.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2249-K-600
Αριθμός εξαρτήματος 2249-K-600 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5353 pcs Φύλλο δεδομένων 2249-K-600.pdf
Στυλ BNC to BNC Σειρά -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C Μήκος 600.0" (15.2m) 50.0'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Male to Male Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-174 600.0" (15.2m) 50.0' Χρώμα Black