S050X150VAC
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LBL LAM CAT5/5E/6 VNL .50"X1.50"
Φύλλα δεδομένων: 1.S050X150VAC.pdf2.S050X150VAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S050X150VAC
Αριθμός εξαρτήματος S050X150VAC Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 2845 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S050X150VAC.pdf2.S050X150VAC.pdf
Σειρά PanTher™, P1™ Συσκευασία 200 per Cassette
Θερμοκρασία λειτουργίας -46°C ~ 107°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Vinyl Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant ετικέτα Τύπος Self Laminating
ετικέτα Μέγεθος 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Panduit LS8E (Hand-Held)
Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm) Χρώμα White