S050X125YAJ
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LASER/INKJET SELF-LAM 104/SHEET
Φύλλα δεδομένων: 1.S050X125YAJ.pdf2.S050X125YAJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S050X125YAJ
Αριθμός εξαρτήματος S050X125YAJ Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 851655 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S050X125YAJ.pdf2.S050X125YAJ.pdf
Σειρά - Συσκευασία 104 per Sheet; 49 Sheets per Pkg
Αλλα ονόματα 07498349596 Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 107°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyester
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Laser and Ink Jet Printers Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)