S050X150TAD
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος DOT MATRIC LABEL .
Φύλλα δεδομένων: S050X150TAD.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S050X150TAD
Αριθμός εξαρτήματος S050X150TAD Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή DOT MATRIC LABEL . Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 4481 pcs Φύλλο δεδομένων S050X150TAD.pdf
Σειρά - Συσκευασία 5000 per Pkg
Αλλα ονόματα 07498348045 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Vinyl
ετικέτα Μέγεθος 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Dot-Matrix Printer
Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm) Χρώμα White