HLS1.5S-X6
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HOOK&LOOP TAKTY .75" 50# BLU 6"
Φύλλα δεδομένων: 1.HLS1.5S-X6.pdf2.HLS1.5S-X6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HLS1.5S-X6
Αριθμός εξαρτήματος HLS1.5S-X6 Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή HOOK&LOOP TAKTY .75" 50# BLU 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84707 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HLS1.5S-X6.pdf2.HLS1.5S-X6.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Strip Πλάτος 0.750" (19.05mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 50 lbs (22.68 kg) Σειρά TAK-TY® HLS
Συσκευασία 10 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 6.00"
Μήκος - Πραγματικό 0.500' (152.40mm, 6.00") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Strip Blue 1.50" (38.10mm) 0.750" (19.05mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.500' (152.40mm, 6.00")
Χρώμα Blue Bundle Διάμετρος 1.50" (38.10mm)