HLS1.5S-X0
PanduitPanduit
HLS1.5S-X0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HOOK&LOOP TAKTY .75" 50# BLK 6"
Φύλλα δεδομένων: 1.HLS1.5S-X0.pdf2.HLS1.5S-X0.pdf3.HLS1.5S-X0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HLS1.5S-X0
Αριθμός εξαρτήματος HLS1.5S-X0 Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή HOOK&LOOP TAKTY .75" 50# BLK 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91935 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HLS1.5S-X0.pdf2.HLS1.5S-X0.pdf3.HLS1.5S-X0.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Strip Πλάτος 0.750" (19.05mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 50 lbs (22.68 kg) Σειρά TAK-TY® HLS
Συσκευασία 10 per Pkg Αλλα ονόματα 298-1110
HLS15SX0
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Κατά προσέγγιση 6.00" Μήκος - Πραγματικό 0.500' (152.40mm, 6.00")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Strip Black 1.50" (38.10mm) 0.750" (19.05mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.500' (152.40mm, 6.00") Χρώμα Black
Bundle Διάμετρος 1.50" (38.10mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HLS1.5S-X10
HLS1.5S-X10
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: HOOK&LOOP TAKTY .75"50# WHT 6"
Σε απόθεμα: 77253 pcs
Κατεβάστε: HLS1.5S-X10.pdf
RFQ
HLS1.5S-X2
HLS1.5S-X2
Περιγραφή: HOOK&LOOP TAKTY .75" 50# RED 6"
Κατεβάστε: HLS1.5S-X2.pdf
RFQ
HLS-C
HLS-C
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE BLOCK BLADE 125V 15A PCB
Κατεβάστε: HLS-C.pdf
HLS-F
HLS-F